POZBUD_SA_logo_150

Profesjonalny ciepły montaż okien drewnianych

window

Do produkcji okien wykorzystywane jest wyłącznie wysokiej klasy drewno selekcjonowane z certyfikatem FSC, z drzew europejskich oraz egzotycznych. Odmiany europejskie to chętnie wybierane przez Klientów dąb, modrzew, świerk i sosna. Ten ostatni charakteryzują też jedne z najlepszych parametrów termoizolacyjnych.
Egzotyczne gatunki importowane to m.in. meranti prime select, majau, sapeli, palapi i matoa. Mają wysoką twardość oraz naturalną odporność na czynniki atmosferyczne i świetnie sprawdzają się w naszych warunkach pogodowych. Charakteryzują się również innym usłojeniem oraz kolorystyką.

Rama okna zbudowana jest z czterech warstw (dot. wszystkich modeli poza 68mm, gdzie są 3 warstwy). Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury i wilgotności.

logo

Nasza firma jest przedstawicielem handlowym firmy POZBUD.
Zapraszamy do naszego salonu!

POZBUD_SA_logo_150

Okna drewniane - nawet 30 lat gwarancji.

Okna są wykonane z drewna klejonego i zabezpieczone najwyższej jakości lakierami ekologicznymi.
W ofercie znajdują się okna energooszczędne i pasywne.
Gama modeli drewnianych, podzielona ze względu na konstrukcję i głębokość profilu ramy, obejmuje okna:

Standard 68

Standard 68

Trwałość i niepowtarzalny wygląd 

Thermo 78

Thermo 78

 Lepsza termoizolacja

Exterm 88

Exterm 88

Bardzo dobre parametry i elegancja

Premium 92

Premium 92

Najlepsze parametry i najwyższa jakość

Premium Line 93

Premium Line 93

Najnowocześniejsza forma

Passive 92

Passive 92

Najlepsze na rynku

 

Zastosowanie w oknach wielokomorowych wkładów szybowych pozwala osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej całego okna referencyjnego na poziomie Uw 0,7 W/m2K (w przypadku modelu Premium 92). W przypadku modelu Passive 92 ten współczynnik jest jeszcze niższy, co zostało potwierdzone certyfikatem Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt.

 

Można wybrać jeden z trzech kształtów ram. Od klasycznego i delikatnie wyoblonego Softline, przez eleganckie i ozdobne Retro, aż po prosty i nowoczesny Modern z minimalnym zaokrągleniem.

SOFTLINE
Retro
Modern

Gamę uzupełniają okna tarasowe podnośno-przesuwne, składano-przesuwne i uchylno-przesuwne. Mogą one osiągać bardzo duże rozmiary i są odporne na odkształcenia termiczne – nadają się doskonale do konstruowania dużych przeszkleń na południowych ścianach budynków.

Drewno można wybarwić na wiele kolorów i odcieni zachowując widoczne usłojenie i naturalny wygląd. Okna można również pomalować farbami kryjącymi. Możliwe jest zastosowanie różnych kolorów po wewnętrznej i zewnętrznej stronie okna. Dostępne wybarwienia drewna prezentowane są na www.pozbud.pl i na wzornikach w salonie sprzedaży.

Od zewnątrz okna są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem wody i słońca. W najbardziej narażonych miejscach zastosowano aluminiowe lub drewniane okapniki. Oprócz zwiększenia trwałości konstrukcji, dzięki okapnikom możemy oknom drewnianym nadać różny wygląd – dostępne są zaokrąglony Softline, prosty Modern oraz okapnik drewniany Classic.

Na stabilność konstrukcji ramy i skrzydła okien drewnianych firma POZBUD daje 10 lat gwarancji.

POZBUD_SA_logo_150

Okna drewniano-aluminowe - nawet 30 lat gwarancji.

Okna są wykonane z drewna klejonego i zabezpieczone z zewnętrznej strony warstwą aluminium, która dodatkowo chroni przed działaniem czynników atmosferycznych. Gama modelowa okien z drewna i aluminium, podzielona ze względu na konstrukcję i głębokość profilu ramy i skrzydła, obejmuje:

Standard 68

Standard 68

Gemini Thermo 78

Gemini Thermo 78

Gemini Exterm 88

Gemini Exterm 88

Gemini Premium 92

Gemini Premium 92

Premium Line 93

Premium Line 93

Gamę uzupełniają okna tarasowe podnośno-przesuwne, składano-przesuwne i uchylno-przesuwne, Mogą one osiągać bardzo duże rozmiary i są odporne na odkształcenia termiczne.

W oknach można zastosować wielokomorowe wkłady szybowe, co pozwala osiągnąć współczynnik przenikalności cieplnej całego okna referencyjnego na poziomie Uw 0,7 W/m2K (w przypadku modelu Gemini Premium 92). W przypadku modelu Gemini Passive 92 ten współczynnik jest jeszcze niższy, z uwagi na zastosowanie w drewnianej ramie i skrzydle przestrzeni wypełnionych aerożelem.

Drewniana rama i skrzydło okna chronione są warstwą aluminium, którą można kształtować w jednym z 8 wzorów kolekcji Gemini, od tradycyjnych, po proste, nowoczesne kształty. Dodatkowo poszczególne elementy okładziny aluminiowej mogą być łączone bez widocznej spoiny. Uzyskuje się wtedy idealnie gładką i równą powierzchnię w narożnikach okna.

Od wewnątrz dostępne są 3 kształty drewnianego profilu. Nowoczesny, prosty Modern, delikatnie wyoblony Smart oraz klasyczny, z delikatnym ozdobnym przefrezowaniem Smart+. Wszystkie wersje aluminiowe można niezależnie z nimi łączyć, co daje łącznie aż 24 indywidualne kombinacje do wyboru! Wizualizacje wszystkich profili dostępne na www.pozbud.pl

Drewno można wybarwić na wiele kolorów i odcieni zachowując widoczne usłojenie i naturalny wygląd.
Warstwa aluminum może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL, może mieć różną fakturę i nawet „udawać” drewno. Dzięki temu możemy dostosować wygląd okien do typu budynku i koloru elewacji. Dostępne wybarwienia drewna prezentowane są na www.pozbud.pl i na wzornikach w salonie sprzedaży. Na stabilność konstrukcji ramy i skrzydła okien drewniano-aluminiowych firma POZBUD daje 30 lat gwarancji.

Na stabilność konstrukcji ramy i skrzydła okien drewniano-aluminiowych firma POZBUD daje 30 lat gwarancji.

Strona producenta: www.pozbud.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych oraz osłon okiennych, jak rolety wewnetrzne i zewnętrzne, żaluzje aluminiowe i drewniane czy moskitiery. Nasza firma podejmuje się również realizacji usług montażu bram garażowych oraz drzwi stalowych i antywłamaniowych. Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Window Design.

Zapraszamy do salonu.

NASZ DORADCA PRZYJEDZIE I DOBIERZE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE.
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ

42 233 66 66

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Start typing and press Enter to search