logo

Bramy garażowe przeznaczone są do zamykania otworów obiektów budowlanych, domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej itd.

Chronią też przed czynnikami atmosferycznymi, poprawiają izolację termiczną budynków oraz ograniczają dostęp osób trzecich. Zbudowane są z prowadnic pionowych, poziomych i skrzydła bramy wykonanego najczęściej z paneli stalowych wypełnionych pianką poliuretanową. Standardowo bramy wyposażone są w zestaw montażowy i przygotowane do zamontowania napędu.

Nasza oferta

Bramy garażowe firmy WIŚNIOWSKI, to najwyższa jakość i długie lata eksploatacji.

WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

NASZ DORADCA PRZYJEDZIE I DOBIERZE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE.
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ

42 233 66 66

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą okien plastikowych i aluminiowych, parapetów PCV i stalowych oraz osłon okiennych, takich jak rolety wewnętrzne i zewnętrzne oraz żaluzje aluminiowe. Produktami wartymi Państwa uwagi są również wysokiej jakości drzwi wejściowe i balkonowe oraz okna dachowe. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – służymy specjalistycznym doradztwem przy wyborze najlepszych produktów.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Start typing and press Enter to search