OSŁONY OKIENNE

logo

Oferujemy osłony okienne pod wymiar.

Osłony okienne są bardzo ważnym czynnikiem w codziennym użytkowaniu pomieszczeń.

W słoneczne dni, skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, w upalnie dni skutecznie chronią przed zbyt dużym nagrzaniem, a zimą zatrzymują ciepło w środku pomieszczenia. Odpowiednio dobrane, stają się ciekawym elementem dekoracyjnym, zastępując coraz częściej firany i zasłony.

Pomagają chronić naszą prywatność, a także podwyższają bezpieczeństwo, stanowiąc pierwszą barierę zabezpieczającą okna.

window

OSŁONY WEWNĘTRZNE

window

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

Nasza oferta

OSŁONY WEWNĘTRZNE

ROLETY - ŻALUZJE ALUMINIOWE -ROLETY RZYMSKIE - ROLETY DZIEŃ NOC - VERTICALE - ŻALUZJE DREWNIANE

Dzięki produktom z naszej oferty mogą Państwo zgodnie ze swoimi potrzebami regulować dopływ światła dziennego oraz chronić swoją prywatność w domowym zaciszu. Nasze osłony okienne to nie tylko zwykłe przesłonięcie okna, ale też eleganckie i nowoczesne wykończenie wnętrza. Szeroka paleta wzornictwa oraz różnorodność produktów sprawi, że każde mieszkanie nabiera smaku i charakteru. W ofercie posiadamy większość dostępnych na rynku rozwiązań: żaluzje, rolety dachowe, aluminowe, drewniane, typu dzień i noc itp.

NASZ DORADCA PRZYJEDZIE I DOBIERZE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE.
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ

42 233 66 66

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów!

Jest to obecnie najpopularniejszy typ rolet montowanych bezpośrednio na nowoczesnych oknach. Łączy ze sobą wygodę i elegancje. Zabudowany wałek nawijający roletę i boczne prowadnice czynią ten typ rolet najbardziej uniwersalnymi i ergonomicznymi.
Listwy boczne (prowadnice) przyklejane są do listew przyszybowych za pomocą specjalnej dwustronnej taśmy piankowej. Górna kasetka jest dodatkowo przykręcana za pomocą cieniutkich wkrętów wkręcanych również do listew przyszybowych. Dzięki temu Państwa okna nie tracą gwarancji.

Rolety dzień – noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie. 

Roletę można także całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia.  Rolety z kategorii rolety dzień – noc zbudowane są w nowatorski sposób z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło.

Rolety do okien dachowych występują, podobnie jak rolety klasyczne, w systemie mini i kasetowym. Na uwagę niewątpliwie zasługuje drugi z wymienionych. Zastosowane prowadnice przysłaniające boki tkaniny oraz kaseta maskująca wałek z materiałem niwelują przenikanie światła do minimum. Zastosowanie odpowiednich gatunków tkanin gwarantuje znaczne obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń. Żaluzje aluminiowe nadając pomieszczeniom nowoczesny design. W naszej kolekcji dostępne są również holenderskie żaluzje „Retro Style”, których perfekcyjne wykonanie i wypracowane detale stanowią wyzwanie dla klasycznych aranżacji wnętrz. W naszej ofercie posiadamy żaluzje w bogatej gamie kolorów.

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. W odróżnieniu od klasycznej rolety czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Plisy występują w 16 różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi). Dzięki funkcjonalności plisy oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.

ROLETA WOLNOWISZĄCA jest to najprostszy system zaciemniania wnętrz montowany poza skrzydłem okiennym. Roleta wolnowisząca jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.
Roleta może być montowana wewnątrz wnęki okiennej oraz poza nią do ściany lub sufitu, za pomocą wkrętów.
System oprócz swoich właściwości zaciemniających, bardzo dobrze reguluje temperaturę pomieszczenia (w chłodne dni zatrzymuje ciepło, natomiast w gorące nie wpuszcza promieni słonecznych).
Roleta wyposażona jest w koralikowy mechanizm samohamujący.

ŻALUZJE PIONOWE I POZIOME
Żaluzje poziome to praktyczna i trwała metoda na kontrolę nasłonecznienia w pomieszczeniu, sprawdzają się kiedy potrzebujesz zaciemnić pomieszczenie i odzielić się od zbyt dużego nasłonecznienia. W naszej ofercie posiadamy wiele kolorów, rodzajów i rozmiarów lameli. Bez problemu pozwalają dowolnie regulować stopień zaciemnienia pomieszczenia. Są łatwe w montażu. Żaluzje poziome to funkcjonalność i prostota obsługi.
Żaluzja pionowa zbudowana jest z kilku lub kilkunastu pionowych paneli w zależności od długości okna które dzięki regulacji mogą zostać ustawione pod dowolnym kontem regulując ilość światła które dostaje się do wnętrza pomieszczenia.
Produkt jest bardzo funkcjonalny i najlepiej sprawdza się w biurach. Żaluzje są łatwe w utrzymaniu czystości oraz bardzo estetycznie wykonane. Dostępne są w kilkunastu ciekawych kolorach, które idealnie dopasują się do wystroju wnętrza.

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

MARKIZY - ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE - MOSKITIERY - ROLETY ZEWNĘTRZNE

Osłony zewnętrzne zatrzymują ciepło, jeszcze zanim przedostanie się ono do środka. Dzięki temu skuteczniej zabezpieczą pomieszczenia przed nagrzaniem, niż osłony stosowane wewnątrz pomieszczeń.

W walce z upałem dobre efekty daje także zacienianie najbardziej nagrzewających się części domu. Najprościej jest osłonić je markizami montowanymi do ściany. Często stosowane są również żaluzje zewnętrzne, które oprócz funkcji zaciemnienia pomieszczeń posiadają funkcję ochrony okien zniszczeniem.

NASZ DORADCA PRZYJEDZIE I POMOŻE W DOBORZE TKANIN „ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ

42 233 66 66

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą!

Żaluzje fasadowe, zwane także żaluzjami zewnętrznymi, chronią przed wpływem warunków pogodowych, a tym samym zapewniają optymalne warunki w przestrzeni mieszkalnej lub biurowej.
Powstrzymują większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do wnętrza, skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem oraz stwarzają korzystne warunki optyczne. Poziome lamele modulują światło i dodają pomieszczeniu charakterystycznego klimatu.

Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z czterema kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje naszych klientów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą okien drewnianych i PCV, parapetów stalowych, drzwi balkonowych i antywłamaniowych oraz bram. Oferujemy również usługi montażu bram garażowych, okien dachowych i drzwi stalowych do zakładów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Zachęcamy do kontaktu z naszym salonem Window Design w Łodzi.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Start typing and press Enter to search