Okna PCV i plastikowe oraz aluminiowe w Łodzi

OKNA DO KAŻDEGO DOMU

Producenci okien prześcigają się w stosowaniu coraz lepszych technologii produkcji i coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, poprawiających funkcjonalność okna. Nowoczesne okna charakteryzują się coraz lepszymi parametrami izolacyjności termicznej i akustycznej.

My wybieramy te najlepsze i oferujemy je Państwu w naszym salonie.

window

OKNA PCV

Dawniej okolice okna stanowiły najchłodniejsze miejsce naszych domów. W wielu domach, aby zminimalizować straty ciepła, zimą dodatkowo zabezpieczano parapety oraz przestrzeń przy progu drzwi balkonowych prowizorycznymi ocieplaczami z poduszek czy koców. Dziś takie działanie jest nie do pomyślenia. Nowoczesne okna powinny zapewnić nam komfort cieplny w domu, bez stosowania dodatkowych zabiegów.

Nasza oferta

veka-logo

Jedyny w swoim rodzaju, rozległy świat profili VEKA posiada w swej palecie rozwiązanie na każdą okoliczność – obojętnie, czy chodzi o nowe budownictwo czy o remont, obiekt komercyjny czy mieszkaniowy w standardzie domu pasywnego.

salamander-logo1

Najwyższe normy jakościowe, dbałość o wysoką klasę tworzywa, zapewniają Klientom pełną satysfakcję z wyrobu, a przeszkolona w Niemczech załoga – profesjonalną obsługę oraz realizację wpływających zleceń.

kbe-logo

Stałe inwestycje w badania i rozwój, maszyny i procesy zapewniają ciągłe dostosowywanie produkcji do wysokich wymogów naszych Klientów. Bogaty asortyment produktów, spełniających wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym systemom okiennym. W ofercie naszego sklepu znajdują się również takie produkty, jak drzwi antywłamaniowe i stalowe, żaluzje i rolety, parapety PCV i bramy garażowe. Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług montażu drzwi, okien, parapetów oraz bram.

NASZ DORADCA PRZYJEDZIE I DOBIERZE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE.
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ

42 233 66 66

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?